آئين باشكوه نماز عيد سعيد فطردرزندان رجایی شهر برگزار گردید

با حلول ماه مبارك شوال مددجويان زندان رجایی شهر با حضور پرشور خود به اقامه نماز عيد سعيد فطر پرداختند.
به گزارش روابط عمومي زندان رجایی شهر، نماز پرفيض عيد سعيد فطر با حضور مشتاقانه تعداد کثیری از مددجويان نمازگزار در اين زندان برگزار گرديد .
مددجويان با آذين بندي و پيام تبريك در پايان ماه مبارك رمضان وشركت در صفوف بهم پيوسته نمازبه استقبال عيد سعيد فطر رفتند.
سرپرست زندان رجایی شهر در حاشيه اين مراسم گفت : اين آيين براي سنجش و دستيابي به تزكيه نفس و ميل به مقام تقواي الهی بوده و بهترين فرصت براي دوري جستن از گناه با تمسك به قرآن و اهل بيت عصمت و طهارت بهره كافي جهت رفع مشكلات و مصائب مددجويان را بهمراه داشته است.
وی در ادامه افزود: آثاری كه در سایه نماز، نصیب نمازگزار می شود، قدرت و نیروی مقاومت در برابر مشكلات و سختیهاست. به عبارت دیگر، نماز كه رابطه معنوی بین شخص و عالم بالاست، قدرتی در انسان ایجاد می كند كه با وجود آن در مقابل سختیها و مشكلات ، شكست ناپذیر خواهد بود.
ضیایی گفت: نماز جماعت، عامل نظم و انضباط است که روحیه فردگرایی و انزوا و گوشه‌گیری را از بین برده و نوعی مبارزه با غرور و خودخواهی را در بر دارد.
سرپرست زندان رجایی شهر در خاتمه گفت: ماه رمضان ماهي است كه انسانها بايستي از فرصتهاي به دست آمده استفاده نموده و با غنيمت شمردن آن فرصتها ضمن متنبه شدن از اعمالي كه آنها را از مقام قرب الهي دور نگه مي دارد سعي دربازگشت و تقرب به پروردگار خویش داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*