آزمون ۲ رشته فني حرفه اي با شرکت مددجویان زندان رجایی شهر برگزار گردید

آزمون تئوری رشته های لوله کشی سیستم کف گرمایی و لوله کشی گاز خانگی و تجاری با رعایت پروتکل بهداشتی و طرح فاصله گذاری برای مددجویان زندان رجایی شهر برگزار گردید.
مدیر زندان رجایی شهر در خصوص برگزاری آزمون فنی حرفه ای گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقده فیمابین زندان و سازمان فنی و حرفه ای استان البرز ، مربیان و اساتید مجرب با حضور در کارگاههای مربوطه نسبت به آموزش و آزمون پایان دوره مددجویان اقدام می نمایند.
عزیزی در ادامه افزود: واحد فنی حرفه ای زندان در راستای پیشگیری از تکرار جرم ، ارزش نهادن به شخصیت و کرامت انسانی مددجویان اقدام به برگزاری دوره های مختلف فنی حرفه ای نموده است.
وی گفت : برگزاری دوره های فنی حرفه ای معمولا ۴۵ روز می باشد که پس از پایان دوره آزمون نهایی از طریق سازمان فنی حرفه ای برگزار می گردد.
مدیر زندان رجایی شهر در ادامه برگزاری دوره های مختلف فنی حرفه ای را زمینه سازی برای اشتغال پس از آزادی مددجویان عنوان نمود و افزود: آموزش های فنی حرفه ای سبب فراگیری حرفه و شغل در راستای اجرای سیاستهای کاهش آسیب می گردد.
عزیزی گفت: کاردرمانی بعنوان محور اساسی در بازسازی شخصیتی و اجتماع پذیری مددجویان نقش بسزایی داشته و موجب افزایش اعتماد به نفس و بازگشت مجدد آنان به جامعه واحیای زندگی شرافتمندانه پس از آزادی خواهد شد.
شایان ذکر است: آزمون رشته های لوله کشی سیستم کف گرمایی و لوله کشی گاز خانگی و تجاری با حضور ۲۴ نفر از مددجویان برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*