آغاز سال تحصیلی در ندامتگاه قزلحصار / ۱۸۵ مددجو در حال تحصیل هستند

همزمان با فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت ، در آئینی با حضور مددجویان ، سال تحصیلی جدید در ندامتگاه قزلحصار آغاز گردید.
در این آئین که با حضور مسئولین و جمع کثیری از مددجویان برگزار شد خزایی رئیس مرکز علمی کاربردی بعثت ۳ ندامتگاه قزلحصار با قرائت متن پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع علمی کابردی کشورگفت: اصلاح و هدایت مددجو در محیط زندان برای ما بسی ارزشمند است که در آغاز سال جدید با بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی در صددیم تا با نشر و ترویج علم و دانش راه هدایت و سعادت مددجویان را هموار سازیم .
خزایی در خصوص مقطع دبیرستان گفت : با آغاز سال تحصیلی جاری ۳۰ مددجو به دانش پژوهان هنرستان شهید نامجو افزایش یافتند و در حال حاضر ۱۸۵ مددجو مشغول تحصیل می باشند.
در ادامه این آئین خزایی معاون فرهنگی تربیتی ندامتگاه قزلحصار ضمن تجلیل از شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس ، با بیان خاطراتی گفت: امنیت و آسایش کیان و سرزمینی که ما با خاطری آسوده و آسایش در آن زندگی می کنیم مرهون رشادت ها و ایثارگری جوانانی است که در اعوان نوجوانانی، طعم شیرین شهادت را چشیدند تا ما زندگی آسوده ای داشته باشیم.
وی در ادامه گفت : اکنون ما نیز در سنگر اصلاح و تربیت وظیفه داریم تا با ادامه راه شهدا ، برای خدمت به اقشار ضعیف جامعه برگ زرین دیگری را در راه کسب علم دانش ورق بزنیم.
گفتنی است در این آئین ضمن تقدیر از مددجویان برتر سال گذشته ، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در هنرستان شهید نامجوی قزلحصار به صدا در آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*