آیین تکریم و معارفه مدیر ندامتگاه ورامین برگزار شد

مدیرکل زندانهای استان تهران در مراسم تکریم و معارفه مدیر ندامتگاه ورامین گفت: حفظ امنیت و اجرای برنامه های اصلاحی و تربيتی در راس كار زندانباني قرار دارد و باید در زندان ها با برگزاری منظم کلاسهای معارف دینی و آموزشی تلاش کنیم تا زندانی بعد از آزادي فرد مفيدي براي جامعه باشند.

سیدحشمت اله حیات الغیب ضمن معرفی صیدمراد نصیریان به عنوان سرپرست جدید ندامتگاه ورامین اظهار داشت: حصول موفقیت در امر زندانبانی، تلاش و کوشش در زمینه ارتقاء سطوح مختلف به ویژه بهداشت و درمان، اصلاح و تربیت، مددکاری ،قضایی و نیز استفاده بهینه از منابع مالی و نیروی انسانی است که این موضوع فقط با همکاری و همدلی نیروها و هدایت ،نظارت و ساماندهی مدیران و مسئولان ذی ربط تحقق پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: تا رسیدن به استانداردهای لازم و ایده آل راه بسیاری در پیش است که امید است با به کارگیری تجربیات و تدابیر ارزنده مدیر جدید ندامتگاه ورامین نسبت به شناسایی نقاط ضعف و اقدامات سریع در جهت رفع آن و نیز تقویت نقاط قوت گامهای موثری برداشته شود و شاهد این تحولات باشیم.

مدیر کل زندانهای استان تهران همچنین تأکید کرد: ما موظف به رعایت حقوق زندانی هستیم. از سوی دیگر حفظ امنیت و اجرای برنامه های اصلاحی و تربيتی در راس كار زندانباني قرار دارد و باید در زندان ها با برگزاری منظم کلاسهای دینی و آموزشی تلاش کنیم تا زندانی بعد از آزادي فرد مفيدي براي جامعه باشند.

حیات الغیب همچنین بیان داشت: رسالت و هدف اصلی ما در زندانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، بازپروری، اصلاح و تربیت، کاهش هدفمند جمعیت کیفری، بازگشت سالم زندانیان به چرخه فرهنگی و اجتماعی جامعه است که این مهم مستلزم دانش روز، تلاش مضاعف، تقویت روحیه همدلی و همکاری مسئولین و کارکنان زندانهاست و بایستی در سرلوحه مدیریت جدید ندامتگاه ورامین قرار گیرد.

بنا به این خبر، در مراسم یادشده، مدیر کل زندانهای استان تهران با تقدیر از زحمات یوسف مردی سرپرست سابق ندامتگاه ورامین، صید مراد نصیریان را در این سمت معرفی نموده، حکم مدیریت وی را ارائه کرد و خواستار تلاش مضاعف در زمینه بهسازی و ارتقای امنیت و فعالیتهای تربیتی و رفاهی این مرکز شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*