جشن بزرگداشت پیروزی انقلاب در کانون اصلاح و تربیت

 

مراسم بزرگداشت جشن انقلاب با حضور چهره های برجسته حقوقی ، فرهنگی ورزشی و اجتماعی کشور در کانون اصلاح و تربیت تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت تهران در این مراسم که با اجرای مجری توانمند صدا و سیمادکتر تشکری  و با حضور قضات و مدیران قضایی استان ، قهرمانان ملی و بین المللی رشته های مختلف ورزشی ،اعضای اتحادیه پاور لیفتینگ ، قویترین مردان ایران ، پهلوانان ورزش زور خانه ای ، بسیج حقوق دانان استان تهران برگزار شد،برنامه های متنوعی  از جمله نمایش الیور توئیست توسط مددجویان کانون اصلاح و تربیت تهران  به اجرا در آمد.

این گزارش می افزاید محسن شمس زارع سرپرست کانون اصلاح و تربیت تهران در آغاز این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و نیزگرامیداشت مقام والای بانوی صبر و استواری حضرت فاطمه (س)ابراز امیدواری کرد با استفاده از ظرفیت های موجود و بهره گیری از بضاعت ارزشمند جامعه فرهنگی و ورزشی کشور ، زمینه های تقویت فعالیتهای تربیتی در کانون اصلاح و تربیت فراهم آید.

در این مراسم علاوه بر اجرای نمایش ، هنر نوجوانان قهرمان در ورزش زور خانه ای و نیز مسابقات مختلف فرهنگی برگزار و نیز جوایز قهرمانان رشته های مختلف ورزشی دهه مبارک فجر اهدا گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*