اداره کل زندانهای استان تهران مقام برتر را در بخش آموزش کسب کرد

طی ارزیابی عملکرد زندانهای سراسر کشور که توسط اداره کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانها انجام شد، استان تهران مقام اول را به دست آورد.

مدیرکل زندانهای استان تهران با اعلام این خبر گفت: با ارزیابی عملکرد زندانهای سراسر کشور در بخش آموزش های صورت گرفته در اداره فرهنگی و تربیتی استان تهران ویژه مددجویان، استان تهران توانست به رتبه برتر دست پیدا کند.

سیدحشمت اله حیات الغیب افزود: تربیت به معنى به فعلیت رساندن استعدادهایى است که در نهاد آدمى به ودیعه گذاشته شده است و در این مسیر جهت اصلاح یا تغییر رفتار مددجویان بایستی از روش‌هاى تربیتى اسلامی که مبتنی بر اخلاق و دین تدوین گردیده، بهره مند شد.

وی ادامه داد: با بررسی و ارزشیابی از سوی اداره کل فرهنگی سازمان زندانها، این استان در بخش آموزشهای کلاسیک که همان تحصیل از نهضت سواد آموزی تا اخذ مدرک دکترا بوده و نیز آموزش عمومی و دینی از قبیل قرآن، نماز، احکام و همچنین مهارتهای اساسی زندگی و NA توانسته مقام اول را کسب نماید.

بنا به این خبر، زندانیان استان تهران در بخش آموزش با حضور فعال در کلاسهای یادشده، گواهینامه های هر رشته را کسب نموده و همچنین آموزش سوادآموزی در زندان اجباری است، علاوه بر این تمام مددجویان امکان ادامه تحصیل، شرکت در آزمونهای سراسری و تحصیل تا مقطع دکترا را دارند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*