ارتباط سازنده سازمان زندان ها با نيروي انتظامي، زمينه ساز اقتدار و ارتقاي امنيت اجتماعي

گروه استان ها –شرق استان تهران- فرمانده انتظامي استان در ديدار با مدير کل اداره زندان هاي استان تهران گفت: ارتباط سازنده سازمان زندان ها با نيروي انتظامي، زمينه ساز اقتدار و ارتقاي امنيت اجتماعي است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ “عبدالرضا ناظري” به همراه حجت الاسلام “حاجي اميري” رئيس عقيدتي سياسي و جانشين فرماندهي و جمعي از مسئولان انتظامي استان در ديدار با “سليماني” مدير کل اداره زندان هاي استان تهران، نقش سازمان زندان­ها را در مراقبت و آموزش زندانيان بسيار مهم ارزيابي کرد و گفت: تعامل اين سازمان با پليس، بازخورد بهتري را در حوزه­هاي اجتماعي و فرهنگي در سطح جامعه دارد.

اين مقام ارشد انتظامي، اداره زندان ها را نهادي مهم در افزايش نظم و امنيت در جامعه دانست و گفت: کار در زندان، از مشاغل حساس محسوب مي شود چرا که رسالت و ماموريت مسئولان اين سازمان، بازپروري و اصلاح زندانيان است و اين کار نيازمند تلاش زياد و از خودگذشتگي و نقش سازمان زندان­ها در مراقبت و آموزش زندانيان بسيار مهم است.

سرهنگ ناظري در ادامه سخنان خود بيان داشت: همه ما در جهت اهداف متعالي نظام گام بر مي داريم و تعامل و همکاري براي بهتر شدن و رسيدن به نتيجه مطلوب، يک ضرورت به شمار مي رود و اميدواريم با تعامل سازنده اين امر محقق شود.

رئيس پليس استان در پايان تصريح كرد: احساس امنيت در روان و افکار مردم تأثير گذار است و افرادي که قصد انجام اعمال خلافکارانه دارند، با وجود چنين احساسي، دست از تخلف بر مي دارند و به خودي خود ميزان جرم در جامعه به حداقل مي رسد.

در ادامه اين ديدار “سليماني” مدير کل اداره زندان هاي استان تهران نيز تعامل سازنده و بيشتر سازمان زندان ها با پليس را زمينه ساز ارتقاي امنيت اجتماعي عنوان کرد و بيان داشت: اميدواريم با توسعه تعامل و همکاري بين اين دو سازمان، شاهد گسترش سطح همکاري ها در راستاي تحقق اهداف امنيتي و تأميني با هدف ارتقاي امنيت اجتماعي باشيم.

وي به فرمايشات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) كه از حافظان امنيت به عنوان مجاهدان في سبيل الله نام بردند، اشاره کرد و افزود: كساني كه در عرصه ايجاد امنيت به مردم خدمت مي كنند از اجر و ثواب معنوي زيادي در نزد خداوند برخوردار هستند و قدم برداشتن در راستاي ايجاد امينت، يك توفيق بزرگ الهي است كه بايد قدردان آن باشيم.

سليماني در پايان تصريح کرد: سازمان زندان ها خودش را از پليس جدا نمي داند، بلکه يار و همراه پليس مي داند تا با همکاري يکديگر کار مقدسي را که نظام به ما سپرده است، انجام دهيم. #

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*