از سوی مدیرکل زندان های استان تهران مدیر ندامتگاه ورامین مورد تقدیر قرار گرفت

مدیر کل زندانهای استان تهران ضمن حضور در ندامتگاه ورامین و بازدید از پروژه های عمرانی جدید این مرکز گفت: محیط مناسب و طراحی شایسته می تواند روند رشد، اصلاح و تربیت و نیز شکوفایی ظرفیت ها و استعداد ها را فراهم و فرآیند تغییر و اصلاح رفتار را ارتقاء ببخشد.

سیدحشمت اله حیات الغیب در جلسه ای که با حضور دکتر علی اسمعیلی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان تهران، مدیر و مسئولین ندامتگاه تشکیل شد، بیان کرد: زندان بخش مهمی از جامعه است و سعی گردیده افرادی که در این جامعه خاص زندگی می کنند، طی فرآیندها و برنامه های روانشناسانه ای که تدوین گردیده، با روح و جسمی سالم به جامعه اصلی برگردند.

مدیر کل زندانهای استان تهران ادامه داد: از آن جا که محیط مناسب و طراحی شایسته می تواند روند رشد، اصلاح و تربیت و نیز شکوفایی ظرفیت ها و استعداد ها را فراهم و فرآیند تغییر و اصلاح رفتار را ارتقاء بخشیده، از سوی دیگر ایجاد تغییرات مثبت در طراحی محیط فیزیکی به ویژه اگر همراه با به کارگیری ایمنی، هنر، زیبایی و توجه به نیازهای زندانیان باشد، اثری شگرفی در روحیه و شادابی و سلامت روان و رفتار آنان دارد.

وی تحولات انجام شده اخیر عمرانی، رفاهی، بهداشتی، فرهنگی و تربیتی زندانهای استان تهران مرهون برنامه ریزی دقیق و تلاشهای شبانه روزی مدیران و کارکنان دانسته، اظهار امیدواری کرد این روند رو به رشد با حمایت های ریاست سازمان زندانهای کشور با قوت و قدرت بیشتری ادامه خواهد داشت.
حیات الغیب همچنین تأکید کرد: این تغییرات اساسی در حوزه های مختلف و نیز زیباسازی اماکن، قطعا موجب آرامش خاطر مددجویان و تکریم خانواده های آنان خواهد شد.

حیات الغیب تصریح  نمود: در سال جهش تولید و با تلاشهای جهادگونه و بسیجی وار پرسنل شاغل در زندانها که سربازانی گمنام هستند، مسیر رو به رشد و تعالی در سطح زندانهای استان تهران ملموس بوده است، از زحمات یکایک زحمتکشان عرصه اصلاح و تربیت تشکر می نمایم.

بنا به این خبر، مدیر کل زندانهای استان تهران در بدو ورود از اماکن مختلف از جمله اندرزگاه ها، واحد فرهنگی، مجتمع سالن های ملاقات جدیدالاحداث، آشپزخانه، نانوایی هواخوری جدید، سالن چندمنظوره انتظار، مددکاری و میز خدمت بازدید نموده، بهبود کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز را بسیار خوب برشمرد.

در انتهای این جلسه مدیر کل زندانهای استان تهران با اهداء لوح سپاس از زحمات صید مراد نصیریان مدیر ندامتگاه ورامین که در فاصله زمانی هشت ماه از شروع خدمت در این مرکز و ایجاد تغییرات و تحولات اساسی گردیده بود، تقدیر نمود و خدمات وی و مجموعه کارکنان را جهادی و شایسته تقدیر دانست.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*