از مسئول روابط عمومی ندامتگاه قزلحصار تقدیر شد


در پی کسب رتبه دوم استانی طی سه ماه اول سال جاری از مسئول روابط عمومی این مرکز تقدیر شد.
سرپرست ندامتگاه قزلحصار ضمن قدردانی از عملکرد حوزه روابط عمومی در سه ماهه اول سالجاری گفت: امروزه روابط عمومی‌ها به عنوان عنصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمان‌ها تلقی می‌شوند.که بخش عظیمی از موفقیت یک سازمان مرهون نقش مؤثری است که روابط عمومی ها بر دوش می‌کشند.
علی آزاد مهر گفت روابط عمومی دارای کارکردی درون سازمانی و برون سازمانی است که عملکرد آن نقش سازنده‌ای را در رشد و توسعه سازمانی ایفا می‌کند.
وی گفت: بیان ضعف‌‌ها، نقص‌ها، کم و کاستی‌ها و نظرات سازنده، از عملکرد روابط عمومی ها است که به مدیران مجموعه انتقال می دهد.
آزاد مهر روابط عمومی را پل ارتباطی با افکار عمومی دانست که در راستای رسالت سازنده خود در ارتقاء و پیشرفت ادارات و سازمان ها موانع پیش رو را شناسایی کرده و به عنوان مشاور امین مدیران، در جهت رفع موانع گام برمی‌دارد.
سرپرست ندامتگاه قزلحصار در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از مسئول روابط عمومی گفت: امید است که با ایجاد ساختارهای مناسب روابط عمومی، شاهد تنویر افکار عمومی از فعالیت های اصلاحی و تربیتی زندانها باشیم.

شایان ذکر است ارزشیابی روابط عمومی های زندان های استان تهران هر سه ماه یک بار  انجام می شود و مسئولان برتر معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*