استاد دانشگاه و جهان پهلوان کشتی به پویش هفت سین خورشید پیوستند

استاد دانشگاه و جهان پهلوان کشتی نیز به پویش هفت سین خورشید پیوستند
جهان پهلوان طالقانی و نیز یکی از استاتید دانشگاه خوارزمی با پیوستن به پویش هفت سین خورشید، مردم جامعه را برای کمک فرا خواندند تا در روزهای پایانی سال، تعداد بیشتری از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد گردند.
به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، استاد دانشگاه خوارزمی که نخواست نامش اعلام شود، با حضور در این ستاد، هزینه های سالگرد درگذشت پدرش را به پویش هفت سین خورشید اهداء نمود تا یک نفر زندانی نیازمند جرایم غیرعمد نزد خانواده اش بازگردد.
همچنین بنا به این خبر، جهان پهلوان طالقانی پیشکسوت کشتی نیز صبح روز سه شنبه به دفتر ستاد آمد تا از هوادارانش بخواهد با کمکهای هر چند کم، پدر یا مادری را که به دلیل جرایم غیرعمد مانند تصادف، حوادث کار، مالی و… زندانی هستند، در روزهای باقی مانده سال آزاد نموده، سر سفره هفت سین و کنار فرزندانشان بازگردانند.
شایان ذکر است نیکوکاران جهت اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۸۶۲۰۲۷ و یا مراجعه حضوری به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانیwww.tehipro.ir ) و یا لینک اطلاع رسانی @tehipro با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.
این خبر می افزاید: خیرین نوعدوست فقط با شماره گیری #۱۴۱۴*۷۳۳* از طریق تلفن همراه و یا شماره حساب ۱۴۱۴ مربوط به نمایندگی ستاد دیه استان تهران نزد بانک تجارت به یاری زندانیان نیازمند بشتابند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*