اعزام سربازان وظیفه زندان رجایی شهر به اردوی زیارتی قم –جمکران

طی برنامه ریزی بعمل آمده واحد فرهنگی و یگان حفاظت اردوی زیارتی –سیاحتی، قم –جمکران ویژه سربازان وظیفه با هدف ارتقاء روحیه خدمتی آنان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان هدف از برگزاری اردوهای زیارتی را مطابق با بخشنامه های ابلاغی سازمان زندان مطرح نمود و افزود: اجرای برنامه های کاهش آسیب اردوی تفریحی، ورزشی تاثیر بسزایی در تقویت روحیه خدمتی سربازان وظیفه دارد .
وی در ادامه افزود: سربازان وظیفه سرمایه های اصلی کشورند که مسئولین و متولیان فرهنگی ضمن برنامه ریزی و توسعه زیر ساختها با ایجاد ظرفیتها و استفاده از منابع موجود می توانند انگیزه خدمتی آنان را افزایش دهند.
ضیایی اجرای برنامه های فرهنگی در قالب برگزاری اردو، کلاسهای آموزشی و.. را به عنوان یک واقعیت اجتماعی مطرح نمود و اظهار داشت: حضور سربازان وظیفه در کنار یکدیگر سبب ایجاد مودت می گردد که ماحصل این فرایند مسئولیت پذیری بیشتر آنان جهت انجام وظیفه می باشد.
وی در ادامه افزود: تقویت روحیه جمع پذیری و قانون ‌مندی و نظم و امنیت در یگان حفاظت از جایگاه خاصی برخوردار است و سربازان وظیفه در هر موقعیتی باید به این مهم توجه داشته باشند و رعایت نظم و انضباط را سرلوحه همه کارهای خود قرار دهند.
گفتنی است تعداد ۳۵ نفر از سربازان وظیفه زندان رجایی شهر به اردوی زیارتی قم ،جمکران اعزام گریده اند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*