اعضای کانون مرکز بسیج حقوقدانان تهران بزرگ و خادمیاران حقوقی آستان قدس رضوی از کانون اصلاح و تربیت بازدید کردند

مصطفی محبی مدیر کل زندانهای استان تهران در بازدید اعضای کانون مرکز بسیج حقوقدانان تهران بزرگ و خادمیاران حقوقی آستان قدس رضوی استان تهران از کانون اصلاح و تربیت تهران خدمات ارزشمند کنونی در این کانون را  جلوه بارزی از توجه به حقوق بشر از منظر دین مبین اسلام دانست.

به گزارش روابط عمومی کانون در این بازدید مدیرکل زندانهای استان ضمن تشریح فرایند خدمات ارایه شده به مددجویان کانون اصلاح  تربیت تهران تصریح کرد: اقداماتی که امروز در کانون برابر چشمان شما قرار دارد نتیجه اقدامات نهادینه شده اصلاحی و تربیتی است و به هیچ وجه نمادینه نیست. چنان که همه روزه بازدید کنندگان زیادی از داخل و خارج از کشور از این مرکز بازدید می کنند و همکاران ما بدون اطلاع قبلی همواره در معرض ارزشیابی بازدید کنندگان قرار می گیرند.

محسن شمس زارع سرپرست کانون اصلاح و تربیت تهران نیز در این نشست ضمن بیان اهداف راه اندازی کانون اصلاح و تربیت و جایگاه این مراکز در روند بازسازی و احیای مددجویان زیر ۱۸ سال به تشریح فعالیتهای کانون در عرصه های مختلف پرداخت.

این هیات در این بازدید ضمن حضور بخشهای مختلف کانون اصلاح  تربیت از نزدیک در جریان خدمات رفاهی ، قضایی و تربیتی این کانون قرار گرفتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*