اعضای سفارت افغانستان با مددجویان افغانی در کانون اصلاح وتربیت دیدار کردند

به منظور رسیدگی به وضعیت قضایی مددجویان افغانستانی ، محمد فاضل اسلمی دبیر دوم سفارت در کنسولی افغانستان، سیدمسعود فقیری مسئول حوادث و زندانیان سفارت با حضور در كانون اصلاح و تربيت تهران و ديدار با مسئولین کانون، در دیداری صمیمانه با مددجويان تبعه افغان كانون، مشكلات و مسائل آنان را بررسی کردند.

 معاون سلامت، اصلاح وتربیت ضمن خیر مقدم به اعضاء کنسولی سفارت افغانستان گفت: تعامل بین کانون اصلاح و تربیت و سفارتخانه افغانستان مي تواند موجب تسريع در حل مشکلات مددجویان اتباع افغان شود.

 یحیی قربانی از فعاليت هاي آموزشي و فرهنگي کانون كه در راستای اقدامات اصلاحی و تربیتی مددجويان انجام مي شود، به عنوان وسيله اي در راستاي ترميم شخصيت و اصلاح و تربيت كودكان و نوجوانان معارض با قانون نام برد و افزود: ارایه تمامی خدمات و اقدامات قضایی، فرهنگی ،آموزشی و تربیتی برای کلیه مددجویان کانون اصلاح و تربیت تهران یکسان می باشد.

همچنین این خبر می افزاید: مقامات کنسولی کشور افغانستان با حضور دركانون به درخواست ۳۶ نفر از مددجويان تبعه افغانی رسيدگي و در راستاي مرتفع نمودن مشكلات آنان در زمینه های قضایی و خانوادگی قول مساعدت دادند.

در پایان دیدار رییس دفتر امور زندانیان سفارت افغانستان ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده در کانون اصلاح و تربیت تهران در خصوص تمامی مددجویان و بالاخص مددجویان اتباع افغانستان، این اقدامات را بسیار ارزنده و قابل تقدیر برشمردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*