حضور کارگروه مراقبت بعد ازخروج معتادان متجاهر در اردوگاه فشافویه

با حضورحجت الاسلام تمجیدی معاون پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی و اجتماعی دادگستری کل استان تهران، مشفقی نیا دادیار شعبه اول دادگاه انقلاب ناحیه ۲۴، دکتر رضازاده رئیس اداره بهداشت و درمان اداره کل زندانهای استان تهران و سایر نمایندگان دستگاه های کارگروه، فعالیتهای صورت گرفته در بخشهای مختفلف اردوگاه فشافویه مورد ارزیابی قرار گرفت.
در ابتدای این بازدید، مدیر اردوگاه ضمن گزارشی از معرفی فعالیتهای مختلف صورت گرفته، به نحوه نگهداری معتادین متجاهر و همچنین اقدامات انجام شده توسط واحدهای این مرکز پرداخت.

اسکندری پیرامون نحوه نگهداری مددجویان ، بکارگیری درواحد اشتغال و حرفه آموزی، رعایت بهداشت فردی آنان و همچنین انجام اقدامات مددکاری ومشاوره و بررسی پرونده قضایی مددجویان توضیحاتی برای بازدید کنندگان ارائه نمودند.
در این بازدید معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران به همراه دادیار دادسرای عمومی و انقلاب تهران و اعضای کارگروه فوق با حضور در اندرزگاهها و سالن های ملاقات، کارگاههای خیاطی و مفتول سازی، مشکلات مددجویان، خانواده ها و مراجعین و موضوع تسهیل در امور اشتغال را مورد بررسی قرار دادند.
در پایان از اقدامات معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران، ضمن مثبت ارزیابی نمودن فعالیتهای صورت گرفته در این مرکز، از اقدامات جهادی بعمل آمده و برنامه ریزی مطلوب برای مددجویان تقدیر کرد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*