اعطای کمک مومنانه به تعدادی از خانواده های مددجويان ندامتگاه تهران بزرگ

در اجرای دستور مقام معظم رهبري و در راستاي توجه به معيشت خانواده هاي زندانيان نيازمند ۲۲۳۰ خانوار مددجويان مجتمع از طرح کمک مومنانه بهره مند شدند.
مدير مجتمع با اعلام اين خبر گفت: در لبيک به اوامر مقام معظم رهبري در خصوص رزمايش همدلي و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان، با کمک انجمن حمايت از زندانيان مرکز و تلاشهاي انجام گرفته از طرف مددکاران مجتمع نسبت به شناسايي مددجويان واجد شرايط اقدام گرديد.
چهار محالي ادامه داد اين کمک ها طبق برنامه های سازمان زندانها، شامل کارت هاي هديه از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان مي باشد که با مشارکت بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي اجرايي گرديد و از طريق انجمن حمايت از زندانيان در کوتاه‌ترين زمان ممکن در اختيار خانواده هاي مددجويان نيازمند قرار گرفت.
مدير مجتمع با تاکيد بر سياست‌هاي حمايتي جديد و راهکارهاي توسعه و تقويت آن در محور هاي مختلف افزود : اين کمک ها با حفظ کرامت انساني و با شناسايي زندانيان نيازمند مخصوصا سرپرستشان خانواده هايي که در زندان بودند صورت گرفت و اميدواريم اين اقدامات خيرخواهانه و تامين و توزيع کمک هاي مومنانه براي تحت پوشش قرار دادن خانواده هاي نيازمند زندانيان تداوم داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*