اعطای ۲۲۰۰ نوبت ملاقات حضوری به مددجویان مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ از ابتدای سالجاری


به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ فرزادی سرپرست مجتمع با اعلام این خبر گفت:طی سه ماهه ابتدایی امسال و در نوبت ها و مناسبت های مختلف ۲۲۰۰ نوبت ملاقات حضوری به مددجویان مجتمع اعطاء شده است.
سرپرست مجتمع اعطای ملاقات حضوری و دیدار با خانواده ها را سبب اعتماد به نفس بالا در راه بازگشت مددجویان به جامعه عنوان نمود و افزود: اگر اجرای برنامه ها و فعالیتها اصلاحی و تربیتی در زندان با حمایت نهادهای اجتماعی و خانواده های مددجویان همراه باشد ما را در پیشبرد اهداف متعالی اصلاحی و تربیتی یاری خواهد نمود.
فرزادی ادامه داد: این ملاقات های حضوری با هدف تحکیم بنیاد خانواده، تقویت روحیه مددجویان و کاهش آسیب های اجتماعی در مناسبتهای مختلف شامل عید نوروز، اعیاد شعبانیه ،روز جوان، ماه مبارک رمضان و عید فطر به مددجویان اعطاء شده است.
سرپرست مجتمع افزود: با توجه به کمبود فضای موجود در سالن ملاقات، اعطای ملاقات حضوری در محوطه ندامتگاه انجام شد و مددجویان در نوبت های مختلف به صورت حضوری با خانواده های خود دیدار نمودند.
فرزادی ادامه داد: ملاقات حضوری به عنوان یک امتیاز به مددجویان شاغل در عرصه های مختلف فرهنگی و تربیتی که حضوری مستمردر فعالیت های فرهنگی، تربیتی و خدماتی داشته و مورد تایید مسئولین مجموعه بودند اعطاء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*