انعقاد قرارداد ۳۰ هزار روکش صندلی در مجتمع تولیدی قزلحصار

مجتمع تولیدی کارخانجات ندامتگاه قزلحصار یکی از بزرگترین کارگاههای زندانهای های کشور با ایجاد اشتغال در بحث کاهش آسیب های رفتاری مددجویان تأثیر شایسته ای دارد.
مدیر مجتمع تولیدی ندامتگاه قزلحصار گفت: در سالجاری با حمایت مسئولین ندامتگاه در راستای ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر روزانه بیش از ۱۱۰۰ مددجو در بخش های تولیدی پوشاک و صنعت مشغول بکار بودند.
مقیمی گفت: مجتمع تولیدی قزلحصار به عنوان قطب تأمین کننده تولید ، برای چهارمین سال متوالی موفق به اخذ قرارداد تعداد ۳۰۰۰هزار روکش صندلی محصولات گروه صنعتی سایپا شده تا با اشتغال ۱۰۰ مددجو گام اساسی برای کاهش آسیب رفتاری مددجویان بردارد.
بهزاد مقیمی گفت: کاهش آسیب و اصلاح رفتارهاي پر خطر مددجويان ، عدم بازگشت مجدد به زندان از طريق فراگيري حرفه و شغل یکی از سیاستهای کلان بنگاه تعاون زندانیان است که در بازسازی شخصیتی و اجتماع پذیری آنان نقش بسزایی دارد.
مدیر تولیدی قزلحصار هدف ازاهميت دادن مسئولين به توسعه واشتغالزايي در زندانها گفت: مقوله حرفه آموزی واشتغال زندانیان از اهمیت خاصی برخوردار است. چرا که این امر علاوه بر پر نمودن اوقات فراقت در امرار معاش خانواده نیز مؤثر بوده و با زمينه سازي و گسترش شغل وحرفه، فرصت فراگيري برای مددجویان پس از ورود به زندان بوجود می آید که نهایتاً اين امر سبب تعديل رفتارهاي ناسالم و همچنين شكوفايي، رشد و تعالي شخصيت آنان مي گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*