بازدید اعضای انجمن حمایت شهرستان ری از ندامتگاه زنان

خانجانی معاون سیاسی فرمانداری و هیئت همراه در ندامتگاه شهرری حضور یافته وپس از تعامل با محمدی مدیر ندامتگاه شهرری از قسمت های مختلف بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی ندامتگاه شهرری: در ابتدای این بازدید محمدی گزارشی از روند اجرای برنامه های اصلاحی، اخلاقی و تربیتی و همچنین برگزاری کلاسهای حرفه آموزی و اشتغال که در جهت آموزش و پر کردن اوقات فراغت مددجویان در این ندامتگاه بر گزار میگردد، ارائه نمود. پس از اتمام جلسه در دفتر مدیریت ندامتگاه، میهمانان از محل اسکان مددجویان، قسمت های مختلف از جمله ادارۀ فرهنگی، کارگاه های خیاطی، کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی و… دیدن کردند.
در حاشیه این بازدید خانجانی معاون سیاسی فرمانداری بیان داشت: فراگیری مهارت های اساسی مورد نیاز توسط مددجو، موجب بالا رفتن عزت نفس وی شده، به عنوان یک نگهدارنده، وی را از ارتکاب مجدد جرم باز می دارد و بدین ترتیب فضای زندان و به تبع جامعه پاک تر باقی خواهد ماند.
مهدی محمدی رئیس ندامتگاه شهرری نیز ضمن تشکر از بازدیداعضای انجمن حمایت شهرری گفت: این بازدیدها از یکسو در جهت انجام هرچه بهتر کارها و از سوی دیگر در راستای اطلاع رسانی از اقدامات مثبت و سازندۀ بعمل آمده مفید میباشد. در پایان خانجانی حمایت همه جانبه فرمانداری و دستگاههای مختلف را در حل مشکلات ندامتگاه و مددجویان اعلام و از تلاشهای دلسوزانه ریاست و کارمندان ندامتگاه تقدیر و تشکر بعمل آورد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*