بازدید جمعی از مسئولین فرهنگی زندانهای ۷ استان کشور از مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ

2
به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ در راستای سیاستهای کلی و اجرای برنامه های سازمان زندانها مبنی بر نظارت و بازدید از عملکرد حوزه فعالیت های فرهنگی و تربیتی، گروهی از کارشناسان و مسئولین فرهنگی زندانهای مختلف کشور از مجموعه فعالیت های اصلاحی و تربیتی انجام گرفته در سطح زندانهای مجتمع بازدید نمودند.
در این بازدید مسئولین فرهنگی و کارشناسان اداره کل زندانهای استانهای گیلان، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی ،فارس، ایلام و چهار محال و بختیاری از اندرزگاه ها و فعالیت های فرهنگی انجام گرفته بازدید نمودند.
بازدید کنندگان ضمن تمجید از اقدامات انجام گرفته، برگزاری طرح ارتقای اخلاقی در مجتمع با حضور دو هزار نفر از مددجویان، ایجاد تفاهم نامه های همکاری بین اداره اوقاف و مجتمع در زمینه حفظ موضوعی و ترتیبی قرآن کریم و برگزاری منظم نمازهای جماعت در سه نوبت را از جمله فعالیت های ممتاز عنوان نمودند که این اقدامات با الگوبرداری میتواند در استانهای دیگر نیز اجرا شده و مددجویان در این طرح ها شرکت نمایند.
کارشناسان و مسئولین فرهنگی زندانهای مختلف کشور اقدامات انجام گرفته در مجتمع در زمینه کسب رتبه برتر آموزش در بین زندانهای کشور، موفقیت سربازان وظیفه در مسابقات استانی و کشوری و موفقیت های حوزه کتابخو انی را قابل تقدیر و ستودنی عنوان نمودند.
در جلسه ای که در انتهای این بازدید ها انجام شد مسئولین مجتمع و بازدید کنندگان در زمینه کم و کیف برخی از این اقدامات انجام گرفته به بحث و تبادل نظر پرداختند.

3

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*