بازدید رئیس و قضات مجتمع شهید فهمیده از کانون اصلاح و تربیت


در راستای اجرای سیاست های کاهش جمعیت کیفری کانون و بررسی مسایل و مشکلات مددجویان، رئیس ، قضات و مشاورین مجتمع شهید فهمیده با حضور در كانون اصلاح و تربيت تهران در نشستي صميمانه با مددجويان حوزه قضايي مربوطه، به رفع مشكلات قضایی مددجويان پرداخت.
به گزارش روابط عمومي كانون اين نشست با حضور شمس زارع سرپرست كانون اصلاح و تربيت تهران ،یاری معاون قضایی و مددکاران کانون و همچنين مددجويان مربوط به آن حوزه قضايي انجام شد كه در ابتدا سرپرست کانون از همكاري و حضور هیات قضایی مجتمع شهید فهمیده در كانون اصلاح و تربيت تهران در جهت حل مشکلات قضایی مددجویان آن حوزه قضایی تشکر نمود. وی ضمن ارایه گزارشی از روند اجرای اقدامات اصلاحی و تربیتی در کانون اشاره داشت که اقدامات اصلاحی و تربیتی مددجویان از طریق آموزش های هدفمند و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی،آموزشی، ورزشی،تربیتی و مشاوره های فردی و گروهی به شکل روزانه و مستمر در حال انجام است.
در ادامه هیات مذکور،ضمن استماع توضیحات مددکاران در خصوص سیر مراحل پرونده قضایی مددجویان در مرجع قضایی ، به تمامي پرونده هايي كه مربوط به آن حوزه بود با حضور مددجويان مربوطه رسيدگي و در راستاي مرتفع نمودن مشكلات قضايي آنان دستور لازم را صادر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*