بازدید رییس دادگستری شهرستان ورامین از اردوگاه فشافویه

به مناسبت هفته قوه قضائیه رییس دادگستری شهرستان ورامین از اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی فشافویه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه، مراد طلب رئیس دادگستری شهرستان ورامین در اردوگاه فشافویه حضور یافته و ضمن بازدید از بخش های مختلف طی دیداری چهره به چهره با زندانیان به مسائل و مشکلات مددجویان رسیدگی کردند.

در این دیدار مراد طلب هفته قوه قضائیه را فرصتی مغتنم برای باز شناسی اصول و مبانی دستگاه قضائی در نظام اسلامی و شناساندن ظرفیت و قابلیت آیین دادرسی اسلامی دانست و با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفای آن شهید والا مقام گفت: شهید بهشتی به عنوان یکی از نزدیک ترین یاران حضرت امام (ره) و از استوانه های انقلاب و بنیانگذار دستگاه قضایی انقلاب همواره دغدغه ی مسائل و مشکلات مردم، دادخواهی مظلومان از ظالمان و جباران و احقاق عدالت را داشتند.

رئیس دادگستری ورامین هدف از برگزاری چنین جلسات را اطلاع بی واسطه از مسائل و مشکلات زندانیان و حل و فصل سریع مسائل و مشکلات آنها عنوان کرد و گفت: طبق جدول زمان بندی مشخص در طول سال بویژه در ایام و مناسبت های خاص ، قضات و مسئولین قضایی در زندانها حضور یافته به مسائل و مشکلات زندانیان رسیدگی می کنند.

شهرکی مدیر اردوگاه فشافویه  نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اردوگاه  گفت: سعی و تلاش همکاران همواره بر این است که با تعامل و همکاری نزدیک با قضات و مسئولین قضایی ضمن برداشتن قدم های مؤثر در سیاست کاهش جمعیت کیفری، زمینه اجرای هرچه بهتر برنامه های اصلاحی و تربیتی را برای زندانیان در مدت زمان تحمل کیفر حبس فراهم بیاوریم.

بر پایه این گزارش رییس دادگستری ورامین به همراه مدیر و معاونین اردوگاه ضمن بازدید از اندرزگاهها و کارگاه مفتول سازی با مددجویان دیدار و از نزدیک به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*