بازدید فرمانده یگان حفاظت اداره کل از کانون اصلاح وتربیت تهران

به منظور سنجش میزان آمادگی، بررسی توان رزمی و عملیاتی، سرهنگ فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان تهران و هیأت همراه از آسایشگاه سربازان وظیفه و بخش های مختلف یگان حفاظت کانون اصلاح وتربیت تهران بازدید و به بحث و تبادل نظر پرداختند.
مدیرکانون اصلاح وتربیت تهران طی بازدید سرهنگ فرحناکی از این مرکز ضمن عرض خیرمقدم گفت: در مراکز زندانها، اقدامات اصلاحی و تربیتی در سایه چتر امنیت تحقق می یابد.

شمس زارع در ادامه افزود: تعامل و هم اندیشی با یگان حفاظت با هدف ارتقاء امنیت و پیشگیری از شکست حفاظتی در زندانها یکی از اولویت های اصلی سازمان می باشد.
وی همچنین اشاره نمود: آموزش سربازان منحصر به آموزش نظامی نیست و هرگونه آموزش اعم از آموزش های فرهنگی و تربیتی، روانشناختی و حرفه آموزی که بتواند روحیه و شخصیتی قوی و توانمند را در سربازان ایجاد و تقویت کند، ضروری است.

فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان تهران در جمع صمیمی سربازان وظیفه رعایت هوشیاری و دقت لازم در انجام امور محوله را مهمترین عامل ثبات امنیت در زندان ها برشمرد و بر لزوم آمادگی همه جانبه و مستمر این نیروها تاکید کرد.
سرهنگ فرحناکی خاطر نشان کرد: امنيت زندانها مرهون تلاش همه كاركنان بويژه يگان حفاظت بوده وبايد بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد. در سايه نظم وامنيت مي توان جايگاه زندانباني را در شأن نظام جمهوري اسلامي حفظ و ارتقاء داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*