بازدید مدیران و معاونین قضایی دادگستری استان تهران از اردوگاه فشافویه

همزمان با بزرگداشت هفته قوه قضائیه و در راستای بررسی مشکلات زندانیان ، مدیران و معاونین دادگستری استان تهران از اردوگاه محکومان مواد مخدر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه همزمان با بزرگداشت هفته قوه قضائیه ، آقایان رازقندی دبیر هیات نظارت و بازرسی حفظ حقوق شهروندی دادگستری استان تهران ، اهوراکی معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران، شجاعی سرپرست معاونت آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان تهران و همچنین جلالی رییس دادگستری شهرستان ری با حضور در اردوگاه محکومان مواد مخدر در جلسه ای که با حضور علی اشرف رشیدی اقدم معاون سلامت و اصلاح و تربیت اداره کل زندان های استان تهران از نزدیک به بررسی مشکلات این قشر آسیب دیده جامعه پرداختند.

مدیران و معاونین دادگستری استان تهران به همراه جمعی از مسئولین اردوگاه از اندرزگاه های این مرکز بازدید و با حضور در میان زندانیان از نزدیک و به صورت چهره به چهره پاسخگوی سوالات و مشکلات مددجویان شدند.بررسی مشکلات قضایی و روند رسیدگی به پرونده محکومان و همچنین بررسی نوع و میزان جرائم محکومان از اهم موارد اشاره شده در این بازدید بوده است.

گفتنی است در ادامه این بازدید مدیران و معاونین دادگستری استان تهران از کارگاه اشتغال و حرفه آموزی و محل تهیه و توزیع مواد غذایی در اردوگاه نیز بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*