بازدید مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از اردوگاه فشافویه

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران به همراه مدیر کل زندان های استان تهران از اردوگاه فشافویه بازدید کرد.

رضا قدیمی مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با حضور مدیر و مسئولین اردوگاه و مصطفی محبی مدیر کل  زندان های استان مورد استقبال قرار گرفت و از بخش های مختلف اردوگاه از جمله محل نگهداری معتادان متجاهر ،کارگاه های اشتغال، فعالیت های فرهنگی و تربیتی و.. بازدید کردند.

محبی در بازدید از محل اسکان محکومین مواد مخدر استان تهران در اردوگاه ، ضمن تشکر از تعاملات صورت گرفته فی ما بین ، بر ایجاد خدمات رفاهی و تجهیز فضاهای موجود در اندرزگاه ها به وسایلی از قبیل لوازم ورزشی پارکی  ، زیبا سازی و توسعه فضای سبز  مقابل اندرزگاه ها تاکید و همکاری و مساعدت بیشتری را خواستار شد.

مدیر کل زندان های استان تهران ومدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران  در ادامه بازدید از اردوگاه با حضور در کارگاه اشتغال ،حرفه آموزی و کاردرمانی اردوگاه از نزدیک روند اشتغال و باز اجتماعی نمودن  زندانیان شاغل در این مرکز را مورد بررسی قرار دادند.

قدیمی در پایان بازدید با ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در اردوگاه از زحمات و فعالیت های این مجموعه ، امر اصلاح و تربیت در مراکز زندان ها را مولفه ای گروهی برشمرد و خاطر نشان کرد : چرخه اصلاح و تربیت و عدم ارتکاب جرم توسط مجرمین همیت و تلاشی همه جانبه از سوی نهادها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی را می طلبد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*