بازدید مشاور رئیس سازمان زندانها از کانون اصلاح و تربیت تهران

دکتر کیانی مشاور رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی با حضور در کانون اصلاح تربیت تهران ضمن گفت و گوی چهره به چهره با مددجویان در جریان آخرین اقدامات قضایی ،آموزشی ، تربیتی و رفاهی مددجویان این کانون قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی کانون سید وحید هاشمی معاون کانون اصلاح و تربیت تهران در نشست مقدماتی توضیحات مبسوطی در زمینه چگونگی انجام اقدامات اصلاحی و تربیتی و بازپرورانه در خصوص مددجویان کانون ارائه نمود. سپس مشاور ریاست سازمان زندانها با حضور در بخش های مختلف کانون روند انجام اقدامات اصلاحی و تربیتی و جزئیات پرونده قضایی مددجویان را مورد بررسی قرار داده و در مواردی به ارایه رهنمود های قضایی پرداختند.
هاشمی بابیان این خبر افزود: در این بازدید دکتر کیانی همچنین با مسئولان و کارشناسان بخشهای مختلف کانون درخصوص راهکارهای ارتقاء سطح خدمات موجود نیز گفتگو نمود.
به گفته معاون کانون اصلاح و تربیت تهران، دکتر کیانی مشاور رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در بازدید ۴ ساعته خود از کانون اصلاح و تربیت تهران از بخشهای پذیرش و تشخیص، بهداشت و درمان، مددکاری ، آشپزخانه ، سالن ملاقات ، استخر ، آسایشگاه پرسنل وظیفه، سالن آمفی تاتر، سالن های ورزشی، مجتمع آموزشی ، کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای دخترانه و پسرانه ، خوابگاه های دختران و پسران ،اطاق مانیتورینگ،دارالقران و روانشناسی بازدید به عمل آورد.
در نشست پایانی که با حضور مشاور ریاست سازمان زندان ها، دادیار ناظر کانون و معاون کانون اصلاح و تربیت در دفتر مدیریت کانون برگزار شد، ضمن بررسی مسایل قضایی و روند رسیدگی به پرونده مددجویان و درخواست های آنان توسط مراجع قضایی، دادیار ناظر کانون توضیحاتی پیرامون اقدامات مراجع قضایی برای مددجویان بیان نمود. دکتر کیانی مشاور ریاست سازمان نیز در جمع بندی بازدید انجام شده اقدامات مجموعه کانون اصلاح و تربیت تهران را مطلوب و مناسب ارزیابی نموده و مواردی را نیز جهت انعکاس به ریاست سازمان یادداشت نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*