بازدید نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از ندامتگاه دماوند

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از ندامتگاه دماوند گفت: ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز مصمم هستیم با انعکاس این فعالیتهای بهینه در زندانها، رفع نیازهای موجود را از مبادی ذیربط پیگیری نماییم تا بتوانیم گام های موثری در راستای ارتقای زندانبانی اسلامی برداریم.

رسولی نژادبا تبریک اعیاد قربان و غدیر از ساختمان اندرزگاه جدید، بهداری و ساختمان اداری بازدید بعمل آورده، اظهار داشت: اقدامات اساسی و تحولات چشمگیری در حوزه های مختلف از جمله عمرانی، بهداشتی و فرهنگی و تربیتی صورت گرفته است.
وی افزود: در بازدیدی که از مجموعه ندامتگاه بعمل آمد شاهد فعالیت های فرهنگی وتربیتی، بویژه برنامه های قرآنی، اشتغال وحرفه آموزی و تولیدات صنایع دستی زندانیان بودم و این امر نشانگراین واقعیت است که مدیرکل زندانهای استان، مدیر ندامتگاه و مجموعه دست اندرکاران، تلاش مضاعفی در عرصه اصلاح و تربیت اقشار آسیب دیده جامعه داشته اند که جای دارد از این روحیه جهادی متولیان عرصه زندانبانی تقدیر و تشکر نمائیم.
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز مصمم هستیم با انعکاس این فعالیتهای بهینه در زندانها، رفع نیازهای موجود را از مبادی ذیربط پیگیری نماییم تا ان شاء الله بتوانیم گام های موثری در راستای ارتقای زندانبانی اسلامی برداریم، همچنین در برنامه های پیشنهادی توجه به مسائل سلامت و بهداشت و اشتغال زندانیان در دستور کار است.
جمالیان مدیر ندامتگاه دماوند از حضور نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در ندامتگاه دماوند قدردانی نمود و خواستار توجه بیش از پیش جامعه، بویژه مسئولین به زندانها شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*