بازگشت مددجویان اعزامی كانون اصلاح و تربيت تهران از اردوي زيارتي مشهد مقدس

در تکمیل خبر اعزام تعدادي از مددجویان كانون اصلاح و تربيت تهران به اردوی زیارتی مشهد مقدس، یحیی قرباني معاون سلامت، اصلاح و تربیت کانون که سرپرست تیم اعزامی بوده در گفتگو با مسئول روابط عمومی کانون از برگزاری موفق این اردو و بازگشت زائران حرم رضوی و تمامی مددجویان اعزامی به اردوي زيارتي مشهد مقدس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون در راستاي اجرای برنامه های فرهنگی و تربيتي، تعداد ۱۸ نفر از مددجويان واجد شرايط كانون اصلاح و تربيت تهران که پس از سير مراحل لازم قانوني و تمهيدات قضايي و اخذ مجوز از مراجع قضایی به همراه معاون سلامت، اصلاح و تربیت کانون، رئيس اداره فرهنگي و تعدادي از کارکنان کانون به اردوي زيارتي و تفريحي مشهد مقدس اعزام شده بودند به کانون اصلاح و تربیت بازگشتند.
قربانی معاون سلامت کانون در گفتگوی اختصاصی با رواط عمومی کانون گفت: اين اردو ها با رويكرد تقویت روحیه دینی و مذهبی و در جهت اجراي برنامه هاي فرهنگي و تربيتي انجام می شود و عاملي در ارتقاء سطح روحيه مددجويان است. در این اردوی زیارتی نوجوانان كانون با چشماني اشكبار و با شعفي وصف ناپذير به سوي بارگاه ايشان امام هشتم شتافتند تا ضمن زيارت حرم مطهر رضوي از فيوضات آن امام همام بهره مند شوند.
وی افزود : كانون اصلاح و تربيت تهران هر ساله در جهت اجرايي نمودن مصوبات كميته كاهش آسيب و اجراي برنامه های فرهنگی، در چندين مرحله اقدام به برگزاري اردوهاي زيارتي و تفريحي چه در سطح استان تهران و يا ديگر استانها جهت مددجويان و سربازان وظيفه مي نمايد که اين اولین اردوي زيارتي و تفريحي مددجويان كانون در سال ۱۳۹۶ به مشهد مقدس مي باشد و همانطور که در خبر اعزام این گروه از مددجویان به اردوی زیارتی اعلام شده بود، کلیه هزینه های مربوط به برگزاری این اردو توسط یکی از نیکو کاران کشورمان تقبل و پرداخت شده است.
در میان مددجویان اعزامی به این اردو، مددجویانی دارای جرایم و محکومیت های سنگین مانند قتل وجود داشت که با رایزنی های لازم از سوی اداره قضایی کانون با مراجع قضایی مربوطه و دادیار ناظر کانون، مجوز قضایی لازمه اخذ و نسبت به اعزام آنان به این اردوی زیارتی اقدام شد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*