با تلاش نمایندگی ستاد دیه استان تهران۴۳ نفر از مددجویان ندامتگاه ورامین آزاد شده اند

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه، با تلاش کارشناسان این نمایندگی چهل و سه نفر از مددجویان نیازمند جرایم غیرعمد ندامتگاه ورامین آزاد شده اند که این آمار، نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.
منوچهر رحمانی روز گذشته ضمن دیدار با عباس اسکندری مدیر ندامتگاه ورامین، آماری از فعالیتهای نمایندگی ستاد دیه استان تهران در خصوص زندانیان جرایم غیرعمد این ندامتگاه را اعلام نموده، اظهار داشت: طی مدت مشابه در سال گذشته، ۲۲ نفر آزاد شده بودند که آمار امسال یعنی ۴۳ نفر در این هفت ماه، نشان از دو برابری تعداد آزادیها دارد.
وی افزود: یکی از نقاط قوّت اخلاق اسلامی توجه به انسان‌ها، حس همکاری، نیکوکاری و خدمت‌رسانی به مردم است که در جلوه‌های مختلف به وجود می‌آید. اسلام که یک دین کامل فطرى و الهى است، رفع نیاز و مشکلات و گرفتارى انسان‌ها را یکى از برنامه‏‌هاى بنیادى و اساسى خود اعلام کرده و نه تنها به اجر و پاداش دنیوى و اخروى اجراکنندگان این برنامه حیاتى و انسان‌ساز اشاره مى‏‌کند، بلکه مسئولیت هرکس را در حد توان خود تعیین کرده است.


مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران ادامه داد: با تلاش مددکاران نمایندگی ستاد و مذاکرات متعدد با شکات، از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه، چهل و سه نفر از مددجویان نیازمند جرایم غیرعمد ندامتگاه ورامین آزاد شده اند.
همچنین در این دیدار، اسکندری با سپاس از فعالیتهای نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: با توجه به این که بخشی از قشر کم درآمد و بی بضاعت و همچنین تعداد زیادی از مهاجرین شهرهای کوچک در این شهرستان ساکن بوده و دچار مشکلات مالی هستند، بحمدالله با کمکهای نیکوکارانی که با ستاد همکاری دارند، فعالیتهای انساندوستانه خوبی صورت گرفته و مددجویان نیازمند جرایم غیرعمد واجد شرایط آزاد می شوند.
بنا به این خبر، در پایان جلسه که رییس مددکاری ندامتگاه نیز حضور داشت، منوچهر رحمانی با مددجویان متقاضی دریافت کمک از ستاد دیه دیدار و به درخواستهای آنان رسیدگی نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*