با حضور بسیجیان پایگاه ذوالفقار ندامتگاه قزلحصار مزار شهدا گلباران شد

در ایام هفته بسيج جمعي از بسيجيان پایگاه ذوالفقار ندامتگاه قزلحصار به منظور تجديد ميثاق با آرمان‌هاي شهدا، قبور مطهر شهداي گمنام و گرانقدر هشت سال دفاع مقدس را گلباران نمودند.

مدیر ندامتگاه قزلحصار ايمان، تقوا، ولايت‌پذيري، ايثار، فداكاري، گذشت و توكل بر خدا را از عوامل موفقيت رزمندگان دانسته، اظهار داشت: شهدا و همچنين بسيجيان با اشتياق، اراده و تاسي از ولايت فقيه پا به عرصه جهاد گذاشتند.

وی که طی هفته بسیج همراه با جمعی از بسیجیان پایگاه ذوالفقار ندامتگاه قزلحصار در مزار شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم حضور یافته بود، در ادامه تأکید کرد: امام اول ما شیعیان، خود بسيجي آگاه و با بصيرت بود وبسيجيان اطراف ايشان نيز بهترين افراد بودند که با دقت و توجه خاص به ولايت و ولايت پذيري رهروي مقتدر براي اين امام همام بودند.

محمدی افزود: بسيجيان امروزهم در راستای همین آرمانها با حضور، دقت وبصيرت مي توانند زمينه را براي ظهور امام زمان (عج) فراهم سازند و با پيروي ازولايت فقيه پيرو شهدا باشند.

وي با بيان اينكه ما بايد قدردان شهدا و رزمندگان باشيم، چراكه عزت ما به‌ خاطرجانفشاني آنان است، افزود: امروزوظيفه ما حفظ آرمان‌هاي شهدا بوده و بايد با الگو قراردادن شهدا در مسير تعالي حركت كنيم.

مدیر ندامتگاه قزلحصار گفت: مهمترين وظيفه بسیجیان حفظ آرمان هاي شهدا است و ما امروزبايد ضمن حفظ آرمان‌هاي شهدا و پیروی از ولایت فقیه با تفکر وتلاش بسیجی از کیان اسلامی خود دفاع نمائیم.

بنا به این خبر، در هفته گرامیداشت بسیج، جمعي از بسيجيان پایگاه ذوالفقار ندامتگاه قزلحصار به منظور تجديد ميثاق با آرمان‌هاي شهدا، قبور مطهر شهداي گمنام و گرانقدر هشت سال دفاع مقدس را گلباران نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*