با حضور ۷۱ مددجو سومین دوره آزمون مهارتهای فنی و حرفه ای در ندامتگاه قزلحصار برگزار گردید

 DSC04501

واحد فنی حرفه ای ندامتگاه قزلحصار درراستای تحقق امر حرفه آموزی به زندانیانی كه فاقد مهارت های فنی و حرفه ای برای انجام موثر شغل هستند گام مهمی برداشته است.

رئیس اداره اشتغال و کارآفرینی ندامتگاه قزلحصارگفت با اهمیت شمردن آموزش در زندان گفت: در برنامه های حقوق بشرآموزش یكی از مهمترین و اساسی ترین حقوق هر فرد بشمار می رود  این اهمیت از این واقعیت نشات می گیرد كه انسان با  تمامی مهارتها و توانایی های مورد نیاز برای زندگی كردن یعنی تطابق و مقابله با محیط را از راه یادگیری و شكوفایی و پرورش استعدادهای بالقوه اش كسب می كند.

وی گفت: آموزش با توجه به تعریف آن، هرگونه فعالیت یا تدبیر از پیش طرح ریزی شده ای كه هدف آن آسان كردن یادگیری در یادگیرندگان است، وسیله ای برای ایجاد یادگیری و پرورش استعدادهای افراد محسوب می شود.

خزایی رئیس اداره اشتغال و کارآفرینی ندامتگاه قزلحصارگفت : سومین دوره آزمون های کتبی فنی با حضور ۷۱  نفر از مددجویان واجدالشرایط در واحد  ۳  و ۱ در رشته های جوشکاریE9 ،  جوشکاری رشته مکانیک ، پرورش گیاهان آپارتمانی ، کارور تاسیسات برودتی و حرارتی ، تعمیر کار تلویزیون و تعمیرکار تلفن رو میزی برگزار شد. با حضور نماینده اعزامی اداره فنی و حرفه ای استان البرز شهید خدایی سومین دوره آزمون های فنی حرفه ای در۶ رشته برگزار شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*