با رعایت فاصله گذاری اجتماعی مراسم شبهای قدر در بازداشتگاه اوین برگزار شد

مدیر بازداشتگاه اوین در حاشیه مراسم شب بیست و یکم ماه رمضان گفت : بنا بر احادیث و کلام قرآن بهترین شب سال، شب قدر است که خداوند در قرآن کریم آن را شبی پربرکت دانسته و ارزش آن را برتر از هزار ماه بیان کرده است و طبق حدیث رسول اکرم (ص) هر کس شب قدر را احیا بدارد ، تا سال آینده عذاب از او بر داشته می‏شود .
ضیایی ادامه داد با توجه به فضیلت و اهمیت این شبها با در نظر گرفتن پروتکلهای بهداشتی و الزامات اعلام شده توسط وزارت بهداشت حسینیه های اندرزگاههای بازداشتگاه پس از انجام ضدعفونی کامل پذیرای مددجویان بود و امسال نیز مانند سالهای گذشته مراسم لیالی قدر در تمامی اندرزگاهها برگزار گردید و مددجویان با رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در این مراسم پر فیض حضور یافتند .

وی افزود این مراسم امشب نیز که شب سوم از این شبهای پربرکت میباشد نیز با همت کارکنان واحد فرهنگی این بازداشتگاه برگزار خواهد شد .
ضیایی در پایان تاکید کرد با توجه به اهمیت حفظ بهداشت و سلامتی مددجویان تا زمان ریشه کن شدن کامل ویروس منحوس کرونا ، سایر فعالیتهای فرهنگی و آموزشی همچون سه ماه گذشته مطابق با دستورالعملها و بخشنامه های وزارت بهداشت صورت خواهد گرفت .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*