با کمک نیکوکاران ۴۲ نفر از مددجویان ندامتگاه تهران بزرگ آزاد شدند

در راستای کاهش جمعیت کیفری و با تعامل انجام گرفته از طرف نیکوکاران و تلاش های واحد مددکاری زمینه آزادی تعدادی از مددجویان مجتمع فراهم گردید.
مدیر مجتمع با اعلام این خبر گفت: در آستانه چهل و یکمین بهار آزادی انقلاب اسلامی ازطریق رایزنی با خیرین استان، زمینه آزادی۴۲ نفر از مددجویان دربندکه به دلیل عدم توانایی مالی و پایان محکومیت درزندان بودند فراهم شد.
چهارمحالی ادامه داد: این مددجویان با پرداخت مبلغی حدود ۲۰۰ میلیون تومان آزاد شدند، اصل بدهی این افراد رقمی بالاتر بوده و با تلاش مددکاران و رایزنی های انجام گرفته با شکات با پرداخت این مبلغ رضایت های لازم اخذ و مددجویان آزاد شدند.
مدیر مجتمع کمک به اقشار ضعیف جامعه و حل مشکلات زندانیان را از سنت‌های نیکو و حسنه عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه اغلب این زندانیان سرپرست خانوار هستند با ورود نیکوکاران به عرصه حمایت از مددجویان بی بضاعت بدهکار و جرایم غیرعمد، شاهد کاهش چشمگیر آسیب‌های اجتماعی نیز خواهیم بود.
وی خاطر نشان کرد: آزادی این دسته از زندانیان نیازمند کمک‌های مردم و خیرین بوده و امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک با جلب هر چه بیشتر کمک‌های خیرین، زمینه آزادی مددجویان دیگر را فراهم آوریم.