برای ۴۸ مددجوی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ کارت الکترونيکی سوابق مدارک مهارت آموزی صادر شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ با پیگیری های واحد اشتغال و حرفه آموزی مجتمع و همکاری اداره فنی و حرفه ای کهریزک برای ۴۸ مددجوی مجتمع کارت الکترونیکی سوابق مدارک مهارت آموزی در رشته های ضخیم دوزی مردانه، پیرایشگری مردانه وicdl صادر شد.
این مددجویان پس از حضور ناظران و آزمونگران اداره فنی و حرفه ای کهریزک و پشت سر گذاشتن آزمونهای کتبی و عملی موفق به دریافت این کارت شدند. کارت الکترونیکی سوابق مدارک مهارت آموزی از طرف سازمان فنی و حرفه ای، بدون ذکر نام زندان، اهداء شد تا مددجویان بتوانند بعد از آزادی از تسهیلاتی مانند وام خود اشتغالی و تاسیس کارگاه استفاده کنند.
ولیپور سرپرست مجتمع هدف از برگزاری کلاسهای فنی و حرفه ای را توانمندسازی زندانیان جهت اشتغال پس از آزادی و جلوگیری از ارتکاب جرم و عدم بازگشت به محیط زندان می باشد و علاوه بر آن این کلاسها و دوره های آموزشی نقش بسزایی را در تحمل دوران محکومیت دارد
هم اکنون کارت الکترونیکی سوابق مدارک مهارت آموزی برای ۱۳ مددجوی مجتمع در رشته خیاطی ضخیم دوزی مردانه صادر شده و ۳۵ مددجو نیز آزمون کتبی و عملی را در رشته های پیرایشگری مردانه وicdl درجه دو با موفقیت به پایان رسانده و منتظر دریافت کارت خود هستند.
همچنین ۲۵ مددجو در حال گذراندن دوره معرق کاری درجه ۲ هستند و ۲۱ نفر هم در دورهicdl جدید ثبت نام نموده اند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*