برپایی ضیافت افطار در ندامتگاه دماوند

همزمان با شب قدر، مراسم ضیافت افطاری با حضور دادستان های دماوند و فیروزکوه، امام جمعه اعضای انجمن حمایت از زندانیان دماوند و جمعی از کارکنان،سربازان وظیفه و مددجویان در ندامتگاه این شهرستان برگزار گردید.

مدیر ندامتگاه دماوند با اعلام این خبر افزود: در ضیافت افطاری مددجویان، که به همت خیرین برگزار شد، زندانیان روزه دار با قرائت سوره مبارکه قدر افطار نمودند . در بخش دیگری از ندامتگاه نیز بسته های افطار و اطعام بین سربازان وظیفه و کارکنان توزیع شد.
در ادامه هیأت بازدید کننده با حضور در اندرزگاه مرکزی و در دیداری ۲ ساعته با مددجویان به مشکلات آنها رسیدگی نمودند که مقرر گردید با پرداخت رد مال تعدادی از مددجویان پس از مراحل قانونی تا پایان ماه مبارک رمضان به آغوش خانواده خود باز گردند.

جمالیان در پایان این مراسم گفت: به طور کلی در راستای اهداف اصلاحی و تربیتی در سطح زندانها یکی از اقدامات مهمی که می توانیم انجام دهیم این است که در جمع مددجویان حاضر شده و با برگزاری برنامه های معنوی مانند: محفل انس با قرآن، قرائت دعا و سخنرانی روحانیون کمک شایانی در راستای تخلیه هیجانی و نگرانی های زندانیان می شود.
گفتنی است: توزیع افطار و شام با رعایت پروتکل های بهداشتی و در ظروف در بسته توزیع گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*