برپایی نمایشگاه کتاب وآثار استادشهید مطهری در کانون اصلاح وتربیت

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح وتربیت تهران؛ بمناسبت گرامیداشت سالروز شهادت استادشهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشت مقام معلم، نمایشگاه کتاب با عنوان آثار استاد شهید مطهری به همت اداره فرهنگی در خوابگاههای این مرکز برگزار و در معرض دید مددجویان و کارکنان قرار گرفت.

شمس زارع مدیر کانون ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم و گرامیداشت سالروز شهادت فیلسوف عالی مقام شهید مرتضی مطهری فرصت را مغتنم شمرد و افزود: همه ی پیشرفت های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می شوند.

مدیر کانون در ادامه بازدید از نمایشگاه کتاب چنین بیان نمود: با توجه به استقبال مددجویان به  برپایی نمایشگاه کتاب و آشنایی با آثار و زندگینامه استاد شهید مطهری و اهمیت آن در راستای ترویج کتاب  و کتابخوانی و توسعه فرهنگی موجب شکوفا شدن مددجویان در تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده سازان این مرز و بوم با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه ی دنیوی و اخروی می باشند.

مدیر کانون ابراز امیدواری کرد و گفت: نقش معلم در جامعه همانند نقش انبیاست و مددجویان باید به موضوع کتاب و کتابخوانی اهمیت بسزایی قائل باشند و تداوم چنین برنامه هایی ، تاثیر مثبت و سازنده در باز پروری واصلاح مددجویان داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*