برگزاری آزمون پایان ترم هنرستان بزرگسالان کار دانش شهید لاجوردی در زندان رجایی شهر

آزمون پایان ترم نیمسال دوم هنرستان بزگسالان کار دانش شهید لاجوردی با حضور ۷۶ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر در حال برگزاری می باشد.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان با اعلام این خبر گفت: آزمون پایان ترم تحصیلی با همت واحد آموزش اداره فرهنگی و همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان البرز برای مددجویان در حال برگزاری می باشد.
وی هدف از برگزاری کلاسها را ايجاد امكان ادامه تحصيل متناسب با آنچه كه از طريق نهاد رسمي آموزش ارائه مي گردد دانست و افزود: فراهم سازی بستر مناسب جهت ادامه تحصیل مددجویان سبب گردیده تا زندانیان در طول ايام محكوميت از اين اوقات به نحو مطلوب استفاده نموده و نسبت به ارتقاء سطح تحصيلي و كسب مدرك اقدام نمايند.
سرپرست زندان رجایی شهر گفت: ارتقاء دانش و علوم نوعی حق و لازمه پيشرفت انسان در زمینه های مختلف شناخته شده است که این فرصت با همکاری اداره آموزش و پروش استان برای مددجویانی که به دلایلی شرایط برخورداری از آن را نداشتند در این زندان فراهم گردیده است.
وی آموزش را عامل تحقق توانمندي و ابزار شكوفايي استعداد مددجویان در حيطه هاي مختلف دانسته و افزود: فراگیری دانش و علوم مختلف در راهبردها و سياست‌هاي بهداشت روانی جايگاه محوري دارد.
ضیایی در خاتمه غنی سازی اوقات فراغت مددجویان را از اولویتهای اساسی آموزش دانست وافزود: با برنامه ریزی های آموزشی زمینه ارتقاء بینش و آگاهی مددجویان را فراهم نموده ایم که این امر تأثیر بسزایی در کاهش رفتارهای پر خطر آنان دارد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*