برگزاری جشن نیمه شعبان در اردوگاه فشافویه

مراسم ولادت با سعادت دوازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت مهدی (عج) با شکوه هرچه تمام تر در اردوگاه فشافویه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه در این مراسم جمعی از مسئولین کشوری ، هنرمندان و روئسای این مرکز با حضور در میان مددجویان این روز بزرگ را گرامی داشتند.مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز و در ادامه با اعلام برنامه توسط مجری مراسم شروع به کار نمود.

در ابتدای این مراسم شمس زارع مدیراردوگاه میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) را تبریک و با اشاره به سخنان گوهربار امام صادق (ع) گفت: هنگامی که از ته دل دعا میکنیم در حالی که شرایط دعا نیز فراهم باشد ، قطع بدانید دعا مستجاب می شود. مدیر اردوگاه با تاکید بر فضیلت و اهمیت دعای ویژه امام زمان (دعای فرج) افزود: این دعا از امام صادق (ع) بر جای مانده و بنا به روایتی برای حل مشکلات و رفع حوائج سفارش و تاکید شده است.

شمس زارع مدیر اردوگاه که در میان مددجویان جوان سخن میگفت افزود : در خصوص انتظارفرج امام زمان(عج) و وظایف شیعیان در زمان غیبت آن امام سخن بسیار است اما صحبت از محبت ایشان است. جوانان هم محبت را دوست دارند.محبت مساله ای فطری است و نیاز به آموزش و کلاس ندارد. آن را می توان در دو بعد محب و محبوب خلاصه کرد مانند مادر و پدربا فرزند. محبت حضرت ولی عصر(عج) دل را نمیزند زیرا محدودیت ندارد .ایشان همیشه محبوبش را از خود بالاتر می نگرد و اگر قدمی برای ایشان برداشته شود امام زمان قدم های بزرگتری بر می دارند.ماه شعبان بهانه ای است برای دوستی با خدا و امام زمان ،امید بر این است لحظه هایمان سرشار از این دوستی باشد .

در ادامه این مراسم اجرای برنامه موسیقی با حضور هنرمندان مردمی برگزار گردید که با استقبال خوبی از سوی مددجویان همراه شد .

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید محمد مرتضوی از روحانیون اردوگاه ،اجرای مراسم مولودی خوانی در وصف و مدح حضرت مهدی (عج) توسط مداح اهل بیت و اجرای مراسم ادعیه خوانی توسط پیشکسوت ورزش باستانی از دیگر برنامه های این مراسم باشکوه می باشد.

در پایان مراسم با توزیع شربت و شیرینی از میهمانان و مددجویان پذیرایی به عمل آمد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*