برگزاری جلسه شورای هماهنگی ماه محرم در زندان رجائی شهر

%d8%ac%d9%84%d8%b3%d9%87-%d8%b4%d9%88%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%a7%d9%87%d9%86%da%af%db%8c-%d9%85%d8%ad%d8%b1%d9%85به گزارش روابط عمومی زندان رجائی شهر: در آستانه ماه محرم و در راستای اجرای سیاست های مذهبی و عقیدتی جهت کارکنان،سربازان وظیفه و مددجویان ،جلسه شورای هماهنگی ماه محرم با عنوان برنامه ریزی برای تحقق اهداف مذهبی و عقیدتی و اقامه عزاداری در کلیه اماکن این مرکز همانند سالهای گذشته ، در سالن کنفرانس دفتر مدیریت برگزار گردید . در این جلسه معاونین ، رئیس اداره فرهنگی ، روسای اندرزگاهها ، نماینده روحانیون و واحد روابط عمومی حضور داشتند . میرزایی معاون پیگیری این مرکز در ابتدای این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش ، بر لزوم برنامه ریزی جهت برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم های ایام محرم و صفر در سال جاری تاکید نمود .
ایشان در ادامه این جلسه به بیان راهکارها و پیشنهادات و برنامه های پیش بینی شده در این زمینه به عنوان دستور جلسه پرداخت . سپس هریک از حضار نیز به مشکلات و ارائه راهکارهای رفع موانع موجود اشاره نمودند .
درپایان این نشست یک سری مصوبات پیرامون مسائل مطرح شده ازقبیل نحوه و ساعات اجرای مراسم ها در کلیه اماکن زندان ، نحوه پخت و توزیع نذورات و … به تائید مدیر این مرکز رسید و مقرر شد که در روزهای آتی لازم الاجرا گردد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*