برگزاری جلسه مشترک ندامتگاه دماوند با فرماندهان انتظامی شهرستان

با عنایت به هماهنگی های بعمل آمده و در اجرای دستورالعمل سازمان زندانها مسئولین و پرسنل فرماندهی انتظامی شرق تهران و شهرستان دماوند جهت آشنایی بیشتر با اقدامات وفعالیتهای ندامتگاه در امور نگهداری مجرمین ، برنامه های پیشگیرانه و آشنایی با حفاظت فیزیکی و ارتقای  امنیت این مرکز بازدید نمودند.

در ابتدای این بازدید در نشستی که با حضور جمالیان رییس ندامتگاه و سرهنگ یوسف زاده آهنگرفرمانده یگان حفاظت برگزار گردید راهکارهای ارتقای امنیت زندان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
جمالیان ضمن خوش آمد گویی به عوامل انتظامی حاضر در جلسه اظهار داشت : با تشکیل اینگونه جلسات و بازدید ها واجرای دقیق و کار آمد آن، هماهنگی هرچه بیشتر عوامل انتظامی، امنیتی و امدادی شهرستان بوجود می آید
همچنین توضیحاتی را در ارتباط با بر نامه های اجراء شده در زندانها از جمله آموزش ، اشتغال ، فرهنگی ، امنیتی و سیاستهای امنیتی و انتظامی و کار در زندان را برای بازدید کنندگان بیان نمود.
در پایان سرهنگ حسنوند معاونت عملیات ویژه شرق استان تهران و سرهنگ فاضلی فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از اقدامات صورت گرفته جهت حفظ امنیت ندامتگاه از مدیریت، فرمانده و عوامل یگان حفاظت تقدیر و تشکر نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*