برگزاری محفل قرآن کریم مددجویان ندامتگاه تهران بزرگ

با هدف گسترش معارف قرآنی در بین مددجویان، طرح جزء خوانی ویژه ماه مبارک رمضان در اندرزگاه های مختلف با رعایت موازین و دستورالعملهای بهداشتی در حال برگزاری است
مدیر مجتمع با اعلام این خبر گفت: اجرای برنامه های قرآنی از اولویت اصلی فعالیت های فرهنگی و تربیتی در مجتمع می باشد که با توجه به ظرفیت های موجود این برنامه ها می تواند با حضور حداکثری مددجویان و با برگزاری برنامه ها و محافل مختلف در سطح واحد ها برگزار گردد ولی با توجه به دستورالعملهای ابلاغی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا محافل انس با قرآن و ویژه برنامه های قرآنی در محافل کوچک در دارالقرآن و سطح اندرزگاه ها در حال برگزاری است.
چهارمحالی با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی گفت: در ماه مبارک رمضان محفل جمع خوانی روزانه یک جزء قرآن کریم درسطح اندرزگاه های مجتمع در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: عمده ترین فعالیت قرآنی در این حوزه شامل آموزش روخوانی، روانخوانی، حفظ سوره های منتخب، جمع خوانی، مجالس انس با قرآن، ختم دسته جمعی قرآن و مسابقات قرآنی می باشند.
مدیر مجتمع هدف از این کلاسها را آشنایی با مسایل دینی و تقویت روحیه اعتقادی و تحقق اصلاح رفتار دانست و تصریح کرد: سرمایه گذاری در زمینه قرآنی می تواند نقش بسیار مهمی در اصلاح و تربیت مددجویان داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*