برگزاری مراسم احیاء در اندرزگاه های ندامتگاه تهران بزرگ

جهت بهره مندی هرچه بهتر مددجویان از فرایض شبهای قدر با هماهنگی های انجام شده با واحد فرهنگی و تربیتی مجتمع و با حضور روحانیون، مراسم احیاء در فضایی با شکوه و معنوی با رعایت پروتکل های بهداشتی در اندرزگاه های مجتمع برگزار شد.
مدیر مجتمع با اعلام این خبر گفت: طبق بخشنامه های ابلاغی و با برنامه ریزی های انجام شده در جهت بهره مندی هر چه بهتر مددجویان از فیوضات این شب های عزیز، اجتماعات مددجویان به صورت محدود در حسینه های اندرزگاه ها با حضور روحانیون انجام گرفت. روحانیون در لیالی قدر مددجویان را به طلب توبه و استغفار و ساختن زندگی جدیدی توام با معنویت و اخلاق وعاری ازهرگونه زشتی وتباهی سفارش نمودند.
چهارمحالی ادامه داد: اداره فرهنگی و تربیتی مجتمع جهت بهره مندی مددجویان از برکات این شبها برنامه های زیر را برای شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم پیش بینی نمود که برخی برنامه ها در سطح کلیه اندرزگاه ها اجراء شد و برخی دیگر نیز در شب های دیگر انجام می گیرد.
مدیر مجتمع برنامه های شب های احیاء را به شرح ذیل عنوان نمود:
– شب نوزدهم ماه مبارک رمضان برنامه قرائت سوره انعام، قرائت دعای جوشن کبیر ، برگزاری مراسم احیا و به سر گرفتن قرآن
– شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، شب شهادت امیرالمؤمنین (ع): قرائت سوره الرحمن، قرائت دعای جوشن کبیر ، برگزاری مراسم احیا و به سر گرفتن قرآن
– شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان: قرائت سوره مائده،دعای جوشن کبیر، برگزاری مراسم احیا و به سر گرفتن قرآن
لازم به ذکر است مرثیه سرائی ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع)و برگزاری مراسم سخنرانی روحانیون از جمله برنامه های دیگری بود که در این شب ها برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*