برگزاری مراسم عزاداری بیست وهشتم ماه صفر در زندان رجایی شهر

همزمان با فرا رسیدن ۲۸ صفر سالروز رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و سبط اکبرش امام حسن مجتبی (ع) مراسم عزاداری و نوحه سرایی با حضور جمع کثیری از مددجویان زندان رجایی شهر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، همزمان با فرا رسيدن بيست و هشتم صفر المظفر سالروز رحلت نبي اكرم (ص) و شهادت كريم اهل بيت امام حسن مجتبي (ع) مراسم سوگواري در حسینیه زندان برگزار گردید.
در اين مراسم ضیایی سرپرست زندان ضمن تسلیت ایام رحلت نبی اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) به بيان رسالت عظيم و فضائل اخلاقي معصومين و همچنين اهداف بعثت آخرين نبي و فرستاده خدا پرداخت.
وی گفت: زندگانی نبی مکرم اسلام برای ما نشانه هایی است که تأمل و الگو برداري از آن ما را به زندگی راستین و سعادت اخروی رهنمون می سازد .
سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه افزود: برگزاری مراسم عزاداری با حضور مددجویان در حقیقت اصلاح و بازگرداندن نفوس به خطا رفته است که از این طریق دین درمانی می شوند .
این مراسم با حضور مداحان اهل بیت عصمت وطهارت به همراه روضه خوانی و سینه زنی مددجویان و توسل به ائمه معصومین (ع)ادامه یافت.
گفتنی است مراسم رحلت نبي اكرم (ص) و امام حسن مجتبي(ع) در جمع انبوهي از مددجويان با شكوه و عظمت خاصي همراه با مرثيه سرايي و سينه زني برگزار گرديد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*