برگزاری مراسم میلاد فرخنده گوهر ولایت در زندان رجایی شهر

در آستانه فرا رسیدن ۱۳ رجب و ولادت با سعادت مولود كعبه حضرت اميرالمؤمنين علي (ع)، بزرگداشت مقام پدرو تقارن آن با بهار طبیعت مراسمی با حضور سرپرست و کارکنان زندان رجایی شهر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومي زندان رجایی شهر ، ضیایی سرپرست زندان ضمن تبریک ولادت با سعادت امام اول شیعیان و تقارن آن با بهار طبیعت گفت: الگو برداری از سیره و سنت ائمه اطهار(ع) می بایستی همواره و در کلیه مراحل زندگی صورت گرفته و محدود به مناسبتها نگردد.
وی با تشریح مقام شامخ مولی الموحدین گفت: داماد بزرگوار نبی اکرم (ص) نخستین کسی است که در پرتو همجواری با پیامبر اسلام رشد و اعتلای روحی و فکری یافت و از انفاس قدسی و تعالیم نبوی برخوردار گشت.
سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه خطاب به کارکنان افزود: از ملزومات مسئولیت پذیری شما زندانبانان اسلامی سر لوحه قرار دادن فرمایشات حضرت علی (ع) در خصوص پاسخگویی و حل مشکلات مراجعه کنندگان می باشد .
وی گفت: مسئولیت پذیری با پاسخگویی یعنی اصالت دادن به حقوق دیگران ضمن رعایت حقوق شهروندی و رسیدگی به امور و مشکلات مددجویان و خانواده آنان وظیفه ای است که باید در جهت خدمت به مردم و به عنوان وسیله ای جهت رفع نیازهایشان با نگاه کارگزاری صورت گیرد.
ضیایی در پایان از ابزارهای لازم پاسخگویی و رفع مشکلات ارباب رجوع را اخلاق حرفه ای توأم با مسئولیت پذیری مطابق با قوانین را متذکر گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*