برگزاری مراسم ویژه ماه محرم در زندان رجایی شهر

در آستانه فرارسیدن ماه محرم طی برنامه ریزی و هماهنگی اداره فرهنگی با سایر ادارات مراسم مذهبی ویژه این ماه برای مددجویان، سربازان و کارکنان در زندان رجایی شهر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، همزمان با فرارسیدن ماه محرم اداره فرهنگی تربیتی این مرکز با هدف هرچه با شکوهتر نمودن مراسم عزاداری ویژه ماه محرم با برنامه هایی از قبیل زیارت عاشورا، سخنرانی، نوحه سرایی و سینه زنی در رثای سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) برگزار نمود.
ضیایی سرپرست زندان رجایی شهر ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن ماه محرم، ماهی که در آن شهادت ، اسارت ومصائب اهل بیت (ع) واقع شده گفت : محبت اهل بیت (ع) در دل شیعیان واقعی همچون نوری است که برای انسانهاراهنما و چراغ هدایت است.
سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه، رسالت مسئولین اندرزگاهها در پاسداشت از ایثار گریها ، رشادت های خاندان نبوت را ، سنگین دانست و افزود : شفاف سازی وقایع ایام محرم برای مددجویان نیاز به همت ، تلاش زندانبانان اسلامی دارد و شما مسئولین اندرزگاهها بایستی زمینه لازم در اجرای مراسم ویژه ای این ماه را فراهم نمایید.
وی گفت با احیاء نمودن حتی یک مددجو در این ماه می توان دنیا و آخرت خوبی را برای خود بسازیم و این بشارتی است که اهل بیت (ع) به ما داده اند.
ضیایی در خاتمه اظهار داشت : يكي از درس هاي عاشورا احياي فرائض ديني است كه بايد زمینه و شرایط براي پياده شدن احكام و معارف اسلامي در این اجتماع کوچک فراهم گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*