برگزاری مسابقه کتابخوانی با حضور ۲۵۰ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر

به مناسبت هفته وحدت و فرا رسیدن ولادت با سعادت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با همت اداره فرهنگی وتربیتی یک دوره مسابقه کتابخوانی با حضور ۲۵۰ نفر از مددجویان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، سرپرست زندان ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت خاتم الانبیا (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: تعلیم وتعلم از موهبت الهی است که خداوند تبارک وتعالی آن را به پیامبران و اولیاء پاک خویش ارزانی نموده تا بعنوان الگو مسیر صحیح و درست را به بشر بیا موزند.
ضیایی هدف از برگزاری مسابقات کتابخوانی ویژه مددجویان را ایجاد تغییرات مثبت و سازنده ناشی از مطالعه کتاب جهت باز پروری و تغییر شخصیت آنان مطرح نمود وافزود: اشاعه فرهنگ کتابخوانی یکی از ابزارهای ارزشمند در اجرای دستورالعملهای سازمانی است.
وی در ادامه افزود: امروزه يكي از آسان‌ترين راهها برای ارتقاي آگاهي زندانیان ترویج واشاعه فرهنگ کتابخوانی است
سرپرست زندان رجایی شهر با اشاره به بازتاب و اثرات مثبت فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت: کتاب و کتابخوانی علاوه بر ایجاد تغييرات مطلوب در طرز تفكر و انديشه زندانیان می تواند مهمترین عامل بازدارنده بزه در جامعه و زندان باشد.
گفتنی است مسابقه کتابخوانی با حضور ۲۵۰ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر برگزار گردید که به نفرات ۱ تا ۱۲ با اهداء جوایز تقدیر بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*