به مناسبت روز پزشک، از پزشکان بازداشتگاه اوین قدردانی شد

در سالروز ولادت دانشمند بزرگ و طبيب برجسته نامدار ايراني جهان اسلام، شيخ الرئيس ابوعلي سينا و روز پزشك جلسه ای با حضور مدیر بازداشتگاه و پزشکان مجموعه بهداشت و درمان بازداشتگاه اوین برگزار گردید .

DSCN4838

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه اوین، چهارمحالی مدیر بازداشتگاه اوین ضمن حضور در درمانگاه شهید لاجوردی بازداشتگاه از زحمات تمامی کارکنان خصوصا” پزشکان آن مجموعه تقدیر نمود .
وی در بخشی از سخنان خود گفت: “مسئولیت اخلاقی پزشک بخش عمده ‌ای از تعهدات این حرفه را شامل می گردد و کسانی که سختی و دشواری این حرفه را به جان می خرند و مومنانه به التیامِ دردِ دردمندان می پردازند، اَجر واقعی چنین انسانهایی تنها نزد پروردگار یکتا است و بس.”

در ادامه این نشست دکتر محمدی رئیس اداره بهداشت و درمان بازداشتگاه ضمن تشکر از مدیر بازداشتگاه و همچنین تقدیر از زحمات و تلاش بی وقفه جهادگران عرصه سلامت در زندان گفت: “پزشکان این مرکز به واسطه سعی و مجاهدت وافر در جهت رفع مشکل و تخفیف آلام مددجویان در مسیر رضا و قرب الهی گام برداشته و از آنجائیکه برخوردار از تعهد اخلاقی می باشند منتهای تلاش خویش را در جهت مداوای جسمی وروحی ای نقشر آسیب دیده بکار می گیرند. ”

در پایان این جلسه به پاس قدردانی از پزشکان زحمتکش مجموعه، با اهدا کتاب مرجع پزشکی با عنوان “دستنامه درمان های طبی واشنگتن” از زحمات آنان تقدیر به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*