تشریح اقدامات ستاد بزرگداشت دهه فجر در کانون اصلاح و تربیت


سرپرست کانون اصلاح و تربیت تهران، مجموعه اقدامات و برنامه های فرهنگی و هنری اجرا شده در این کانون را که برای آشنایی مددجویان با حقایق انقلاب برگزار شده است ، تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی کانون،محسن شمس زارع با بیان اهمیت بزرگداشت دهه فجر خاطر نشان کرد:: بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در حقیقت زنده نگه داشتن آرمانهای اخلاقی ، انسانی و اجتماعی ارزشمندی است که نشر و بازگویی این حقایق می تواند در تربیت نسل جوان و بویژه مددجویان موثر واقع شود، اگر این حقایق با استفاده از قالبهای هنری و موثر بیان گردد.
وی افزود: بخش مهمی از برنامه های ستاد بزرگداشت دهه فجر کانون مانند برگزاری نمایشگاه عکس و کتاب ، سخنرانی و اجرای برنامه های هنری مانند سرود و نمایش در همین راستا برگزار شد که با اسقبال مدجویان نیز همراه شده است.
سرپرست کانون اصلاح و تربیت تهران همچنین با اشاره به تقارن ایام فاطمیه و دهه فجر گفت: این تقارن مبارک باعث شد تا ابعاد پیروزی انقلاب اسلامی از نظر ریشه های عمیق مذهبی آن در برنامه های سوگواری و عزاداری به خوبی برای مددجویان تشریح شود.
شمس زارع همچنین استقبال چهره های مطرح صدا و سیما و قهرمانان ملی کشور را از مراسم جشن بزرگ انقلاب کانون را ازبرکات ارزشمند اقدامات این ستاد دانست که منجر به آزادی ۹ نوجوان توسط مهمانان این برنامه شده است.
وی در پایان تصریح کرد :لازم است در کنار برنامه های پر نشاط مانند مسابقات ورزشی ، همکاران ارتباط فرهنگی و هنری مددجویان را با مفاهیم انقلابی مد نظر قرار داده و درجهت نهادینه کردن این اندیشه ها بجای نمادینه کردن آن حرکت نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*