تقدیر از مددجویان حافظ زیارت جامعه کبیره در قزلحصار

همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت امام هادی (ع) جشن باشکوهی در ندامتگاه قزلحصار برگزار شد.
در این مراسم شاعر و ذاکر اهل البیت استان البرز زین العابدین غلام به سجایای اخلاقی امام هادی (ع) و فضیلت زیارت جامعه کبیره پرداختند و افزود: زیارت جامعه کبیره یکی از زیارت های موکده اهل البیت (ع) علی الخصوص امام هادی (ع) است که در خصوص کرامات اهل البیت و نشانه های انسانهای با ایمان سخن می گوید.
غلام افزود: زیارت جامعه کبیره یکی از یادگارهایی امام هادی(ع) است که به ما رسیده و از دو بخش ، اوصاف الهی و ملکوتی ائمه و ابعاد ولایت اهل بیت ، و در بخش دیگر به ویژگی های شیعیان خالص پرداخته است.
وی افزود: زیارت جامعه منشور امام شناسی و شیعه شناسی است و در بعضی از نقل ها داریم که امام زمان(عج) در تشرفات فرموده اند که شیعیان ما چرا جامعه نمی خوانند؟ و سه بار بر خواندن زیارت جامعه تاکید کرده اند.
ذاکر اهل البیت (ع) ضمن تقدیر و قدردانی از حافظین جامعه کبیره گفت: الحمدالله شما مددجویان توانسته اید با اندیشه و تدبر برای اولین بار در سطح زندانهای کشور به این رویکرد مهم که مورد تأکید امام زمان (عج) است جامعه عمل بپوشانید و امید است با تلاش مسئولین در این فرصت پیش آمده دوران حبس، با گسترش و ترویج زیارت جامعه کبیره در سطح زندان تأثیرات مثبتی را در مددجویان شاهد باشیم.
گفتی است در این مراسم از تعداد۶ مددجوی حافظ جامعه کبیره با اهداء جوایز نقدی و غیر نقدی تقدیر شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*