تقدیر از کارکنان زن در ندامتگاه قزلحصار

در سالروز ميلاد با سعادت ریحانه بوستان نبوت و فخر زنان عالم حضرت فاطمه (س) دخت گرامي رسول اكرم (ص) با حضور مدیر، معاونین و کارکنان از همکاران زن ندامتگاه قزلحصار تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومي ندامتگاه قزلحصار؛ در سالروز ميلاد با سعادت بانوي نمونه دو عالم حضرت فاطمه زهرا( س ) وبمنظور تجليل از مقام شامخ مادر جشن باشكوه بانوي نمونه دو عالم با حضور مدیر، مسئولین و كاركنان در نمازخانه پرسنلی این مرکز برگزار گردید.
در این مراسم پس از قرائت زیارت پر فیض عاشورا علیرضا گرامی ضمن تبریک ولادت با سعادت زهرای اطهر(س) به بیان فضائل و مکارم اخلاقی آن بانوی بزرگوار پرداخته و افزود: زهراي بتول(س) هرگز افكار و افعال خود را بيرون از نگاه و نگرش پروردگار نمي‏ديد، بلكه حاكم و شاهد را در عرصه ‏هاي مختلف زندگي خداوند بصير و حكيمي مي‏دانست که روزي بايد در محضر او قرار گيرد و به يكايك انتخاب‏ها و انجام‏هاي خود پاسخگو باشد.
وی در ادامه الگو برداری از سیرت آن بزرگوار را آموزه‏اي دانسته كه هر گاه به طور جدّي به آن نگريسته و عمل شود، تحولي بنيادين در شيوه هر يك از ما مي‏ آفريند و آرمانگرايي، برجسته‏ سازي مرزهاي اخلاقي و توجه به بايدها و نبايدهاي الهي را در زندگي‏مان، رسالتي هميشگي مي سازد .‏

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*