تودیع و معارفه سرپرست زندان رجایی شهر / بازسازی شخصیت مددجویان محور اصلی رسالت زندانبانی است

 سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های استان تهران طی حکمی عزیزی را به عنوان سرپرست زندان رجایی شهر منصوب کرد.

    به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، مراسم تودیع و معارفه سرپرست زندان رجائی شهر با حضور مدیر کل و مسئولین ذیربط طی مراسمی در محل سالن جلسات زندان برگزار گردید.

در این مراسم مدیر کل زندانهای استان تهران ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی سرپرست قبلی زندان گفت: همراهی نمودن نیروها، ایجاد نظم و انضباط، امنیت ، برخورد اخلاقی وانسان دوستانه با زندانیان از اقدامات مطلوب ضیایی در دوران تصدی سرپرستی زندان بوده است.

حیات الغیب تعهد، مسئولیت پذیری ، قانون مداری ، اخلاق مدیریتی و اقتدار را از ابزارهای لازم و مهم مدیریتی عنوان نمود.

مدیر کل زندانهای استان تهران در ادامه افزود: استفاده از تمامی ظرفیتها جهت پیشبرد اهداف درون سازمانی و برون سازمانی مطابق با آیین نامه سازمان از جمله وظایف کارکنان در حوزه های مختلف و پست های مورد تصدی می باشد.

حیات الغیب در ادامه ضمن تشريح جايگاه ادارات  فرهنگي، بهداری، قضائی، مددکاری و انجام  پروژه های عمرانی به منظور بهینه سازی محل اسکان مددجویان و نقش آنان در اصلاح و بازسازي شخصيت محبوسین  به امنيت و بهداشت جسمي و رواني آنان اشاره نموده و افزود: در اجراي مجازات حبس رعايت امنيت و بهداشت روانی از ديگر عواملي است كه بایستی به آن توجه نمود.

در پایان این مراسم مدیر کل زندانهای استان تهران با اهداء لوح تقدیر از زحمات ضیایی سرپرست  سابق زندان رجائی شهر تقدیر و حکم انتصاب عزیزی سرپرست جدید زندان را ابلاغ نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*